Co za střeleckou disciplínu provozujete/vás zajimá
 
header
start

Perfektní v každé situaci


Kombinací vášně pro lov a inovativními technologiemi vyvinuli němečtí výrobci loveckou zbraň, která nastavuje nové standardy. Koncipován jako naháňková zbraň,
INNOGUN HYBRID spojuje výhody výcehlavňové zlamovací zbraně. Různé ráže, bezpečnost a odolnost, snadná manipulace s rychlostí a palebnou sílu, jsou spojeny do jedné zbraně.

Rychlá střelba

Přebíjení pod hlavní umožňuje rychlou a bezpečnou střelbu. V žádném okamžiku, kdy přebíjíte, ruce neopustí "pumpu"(přebíjecí mechanismus zabudovaný v předpažbí), nebo pistolovou rukojeť. Ruce zůstávají v kontaktu, čímž se zaručí kontinuální sledování cíle i při přebíjení. Rychlé přebíjení je dosaženo díky použití spodního výměnného zásobníku. Přebíjení horníh hlavně je dosaženo klasickým zlomením zbraně, obdobně jako u běžného svazku.
hybrid-rechts

 

Konstrukce

Konstrukce systému umožňuje zbraň přizpůsobit individuálním požadavkům velice snadno. Vzhledem k možnosti rozebrání hlavňového svazku je možné měnit ráži kdykoliv, jednoduše a lacino! Spodní hlaveň, zásobník a jeho závěr lze měnit podle potřeby v rámci produktové řady.

 

hybrid-zerlegt

Nekompromisní bezpečnost

U HYBRIDU je bezpečnosti prioritou.Zbraň se natáhne pouze přímo před palbou. Během opakované střelby, napínací ústrojí je v předpjaté poloze a zbraň je okamžitě připravena ke střelbě znovu. Horní hlaveň je uzamčena přímo v baskuli pomocí háčku. Dvouřadý otočný závěr se třemi zámky se uzavírá přímo do spodní hlavně. Tímto způsobem se dociluje vysokého stupně bezpečnosti a spolehlivosti.

 

hybrid-links

Právě připojeni - hostů: 48